Meist

Teeme otsused koos- Sinu soovid, minu teadmised!

 

margit_taustata
Margit Alloja

Kutseline maaklerKKM 140501EKMK liige 337/14+372 5615 9661

margit@uuskodukinnisvara.ee

 

Alustasin maaklerina 2009 aastal Uus Maa Kinnisvarabüroos, kus töötasin Põhja-Tallinna osakonnas. Tänaseks olen loonud uue ettevõtte – Uus Kodu Kinnisvara, mille kooduleht ka Teie ees on! Olen Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige ja kutseline maakler.

Minu kirg on inimesi aidata! Mulle väga meeldib, kui saan inimestele lisaväärtust pakkuda oma töö näol. Usun, et maakleri amet on väga oluline ja vajalik. Pean äärmiselt oluliseks ausust, väärikust, head tahet ja positiivsust. Arvan, et iga inimene peaks nautima oma tööd.

Minu eesmärk elus on pidev areng. Olen päri Maya Angelou ütlusega — ‘If you know better, you do better.”

Pakun 3 tüüpi teenust: head, kiiret ja odavat. Klient saab valida kolmest tingimusest kaks.

 

Kliendid minust

Meie jäime väga rahule! Mõistagi, sest olukord lahenes meie jaoks ülimalt kiiresti ja sujuvalt, suhtlus Margitiga väga mõnus ja pingevaba. Töös, mis nõuab täpsust ja mõõdetust, on võime olla paindlik ning loov üsna keeruline kombinatsioon. Margit tuleb sellega rahuliku enesestmõistetavusega toime.
Liis-Katrin ja Märt

Meeleldi anna tagasisidet. Ma arvan, et see teadmiste pagas, mis Teil on ja kuidas Te asju käsitlete on parim, mis saadaval. Olete kindlasti üks neist, kes viivad maakleri ameti hoopis teisele tasemele, kui oleme harjunud ootama 🙂 Suur tänu nii asjaliku ning samas lihtsa ja sõbraliku abi eest!
Kadri

Excellent service! Everything went really well from start to finish. If you need a good real estate service, this is the one. Thank you Margit.
Jari

I’m so happy that I could go through this with you 🙂 I calculated that we have sent over 100 emails so you have help me a lot. And you’re still helping. 🙂 I’m really happy that I have this apartment and you have told me straight that some apartment was not even worth to see! What else.. Well, I will recommed your services to my friend if they are looking for apartment or want to rent an apartment.
Taru

I bought an apartment from Pärnu maantee, Tallinn in August. I got very good service from Margit. From my first contact through the presentation to final decision took only four days. And the final transaction at notary took place in one week after that. Margit was very professional and helpful. I warmly recommend her services.
Petri

Väga meeldiv ja asjalik inimene! Andis endast kõik, et meie leiaks endale sobiliku elasmispinna ja tegi kõik, et meie kinnisvara maha müüa. Minu poolt ainult kiidusõnad:)
Katri

Tänan, et aitasite müüa minu korterit!

See oli raske juhus, 4-toalist pole mitte kerge müüa. Aga mulle meeldis teie sõbralikkus, asjatundlikkus ja rõõmsameelsus.
Seda nii potentsiaalsete ostjate kui ka minu kui müüja puhul. Meeldis, et te juba alguses korterit vaadates panite täpselt paika korteri turuhinna! Loomulikult iga müüja kujutab ette, et tema korter on rohkem väärt ja küsib/loodab kõrgemat hinda. Lõpuks jõudsime ikka Teie pakutud turuhinnani välja.
Tänan, et säilitasite alati optimistlikku hoiakut, rahulikku suhtumist ning ei kahelnudki selles, et korter lõpuks müüdud saab. Aitäh asjalike nõuannete ja abivalmiduse eest!
Korterimüüja Sirje K.

Tahan sind tänada hea töö eest! Nagu alguses mitu korda ütlesin, siis olen täiesti ise suuteline korterit müüma ja olen seda ka varem teinud. Aga Sa tõestasid oma sõnu, kui ütlesid, et Sina müüd mu korteri maha, mida ma ise ei olnud suutnud mitu kuud. Abi oli suurepärane ja ma tänan Sind, et sa minuga alla ei andnud!
Andres

Ma olen väga tänulik Teie teenuse eest! Kuigi mina ei tellinud (ega maksnud), aitasite mind igal viisil, mida ma vaid küsida oskasin. Suurepärane. Korteril ei ole ilmnenud ka mingeid varjatud puudusi. Vähemalt siiani ja on põhjust arvata, et ei ilmne ka enam. Tänud!
Epp